Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi; adres, telefon numarası, telefonla randevu numarası, online randevu, laboratuvar tahlil sonuçları, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar

1991 yılında hizmete açılan Yoncalı Hidroterapi ve Fizik Tedavi Hastanesi kendi dalında Sağlık Bakanlığı’na bağlı iki hastaneden biri olarak büyük önem taşıyor. 27 bin metre kare alan üzerine kurulu olan Yoncalı Hidroterapi ve Fizik Tedavi Hastanesi 5500 metre kare zemin alanına sahip ve hastane binası 1 bodrum katı, 1 zemin katı ve 2 normal kat olmak üzere 4 katlı olarak sağlık hizmeti sunmaktadır.

19.02.2005 tarihinde Sağlık Bakanlığına devredilen hastanemiz, 210 kadro yatak sayısı ile hizmete devam etmekte ve Kütahya Merkezinde Semt Polikliniği ve Ayakta Tedavi merkezi ile yoğun hasta talebini karşılamaya çalışmaktadır.

Yoncalı Hidroterapi ve Fizik Tedavi Hastanesi’nde tedavisi mümkün olan hastalıklar ise şöyle: İskelet ve kas sistemi hastalıkları, Travma, kırık, çıkık sekelleri rehabilitasyonu, Osteoporoz (Kemik Erimesi)

Hastanemizin radyoloji bölümünde tüm konvansiyonel röntgen tetkikleri ve kemik dansitometre’si tetkikleri yapılabiliyor. Fizik Tedavi ünitesinde ise US, Kısa dalga diatermi, Laser, Radar, Diadinami, Galvani-Faradi, Baker, TENS, Elektrik stimülasyon, infraruj, Ultraviyole, Parafin banyosu cihazları bulunmaktadır.


Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi; Kütahya Yoncalı Fizik Tedavi Hastanesi Yoncalı / Kütahya hizmet vermektedir. 0274 249 41 80- 0274 249 41 81- 0274 249 41 82 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.