Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Hastaneye MHRS Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız. Eğer daha önceden sisteme üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir.
4- İl, Hastane, Klinik, Klinik Yeri ve Doktorunuzu seçiniz ve Randevu Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz



Açıklamalar

Vezirköprü Diş Hastanesi, Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; randevu alma, online randevu, telefonla randevu, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar

Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz 11 Diş Hekimi,1 Müdür, 2 Hemşire, 1 Diş Teknikeri ,4 Diş Teknisyeni, 1 Röntgen Teknisyeni ,1 V.H.K.İ. ,2 Memur, 2 Hizmetli, 1 Bilgi İşlem Sorumlusu ve 11 Şirket Veri Elemanları ile birlikte toplam 37 personel görev yapmaktadır. Kurumumuz sadece Vezirköprü ilçesine değil, çevre ilçelerdeki tüm hastalara da hizmet vermektedir. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde günlük 200 ile 250 arası hastaya hizmet verilmektedir.


Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Fazıl Ahmet Paşa Mahallesi, 121 Sokak, No: 7 Vezirköprü / Samsun hizmet vermektedir. 0362 647 12 75 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.