Ümraniye Hospitalium Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...
  • Hastane: Ümraniye Hospitalium Hastanesi
  • Telefon Numarası: 0216 443 19 33
  • Faks: 0216 523 10 39
  • Randevu Telefonu: 0216 443 19 33
  • Adres: Bulgurlu Mahallesi, Alemdağ Caddesi, No: 77 (Kısıklı) Ümraniye / İstanbul
  • Web:
  • Online Randevu: -
  • Sponsorlu Bağlantı:
  • Laboratuvar Sonuç:

Ümraniye Hospitalium Hastanesi Randevu Alma

Yakın Zamanda Hastaneden Randevu Alma işlemi anlatılacaktır.

Harita

Ümraniye Hospitalium Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Ümraniye Hospitalium Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Ümraniye Hospitalium Hastanesi; randevu alma, adresi, harita, nasıl gidilir, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, hastane hakkındaki görüşler ve yorumlar, hastane haritasını – ve + yı kullanarak yakınlaştırıp uzaklaştırabilir, sağa ve sola sürükleyebilirsiniz.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan, “değerinizi biliyoruz” ilkesiyle kurulduğu günden itibaren “hasta memnuniyeti” odaklı hizmet vermeyi amaç edinen Hospitalium Group, bünyesine Hospitalium Tıp Merkezi Ümraniye’ yi de katarak, halkımıza tıbbın en ileri teknolojisi ile daha kaliteli hizmet sunabilmenin heyecanını yaşıyor. Tüm branşları içeren dahili ve cerrahi poliklinikler, Kemik Dansitometri, Mutlilıce CT,Nükleer Tıp, Manyetik Rezonans, Konvansiyonel Röntgen, 3 Boyutlu Ultrasonografı, 4 Boyutlu Ultrasonografı ve Mamografı bölümlerini içeren görüntüleme merkezi, biokimya ve mikrobiyoloji laboratuarları ve tüp bebek ünitesi ile Ümraniye Alemdağ caddesinde hizmetinizde.


Ümraniye Hospitalium Hastanesi; Bulgurlu Mahallesi, Alemdağ Caddesi, No: 77 (Kısıklı) Ümraniye / İstanbul hizmet vermektedir. 0216 443 19 33 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.