Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.Açıklamalar

Ankara Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi ; randevu alma, online randevu, telefonla randevu, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar

1995 yılında SSK bünyesinde kurulmuş olan hastanemiz, 2005 yılından itibaren Sağlık Bakanlığına devredilmiş olup, halen Sağlık Bakanlığı bünyesinde Ankara Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak çalışmalarına devam etmektedir.Bilindiği gibi sağlık sektörü sürekli kendini yenileyen bir alan olduğu için bizlerinde devamlı olarak yenilikleri takip etmesi ve bu yenilikleri uygulaması gerekmektedir.

Yönetim olarak hedefimiz büyüktür.Ulucanları bir markaya dönüştürmek ve ileride yüksek teknolojiye haiz ulusal ve uluslararası düzeyde sağlık hizmeti veren, bilimsel çalışmaları ile dünya tıbbında gözle ilgili referans referans bir “Göz Enstitüsü” olmak arzusundayız. Bunun için gerekli insan kaynağına sahip olduğumuza inanmaktayız.Bu doğrultuda çalışmalarımızı hızlandırarak ve tüm personelimizden azami ölçüde faydalanarak yolumuza devam edeceğiz.


Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi; Ulucanlar Caddesi, No: 59 Altındağ / Ankara hizmet vermektedir. 0312 312 62 61 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

2 Yanıt

  1. ömer faruk dedi ki:

    kurum kodunuz?

  2. admin dedi ki:

    Merhaba Ömer Faruk Bey,

    Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kurum Kodu: 177044 ‘dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.