Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma

Hastaneden Online Randevu ve Telefonla Randevu seçeneklerinden randevu alabilirsiniz.

Telefonla Randevu: 182 telefon numarasını arayarak, karşınızdaki canlı operatöre TC Kimlik numaranızı, randevu istediğiniz hastane, doktor, tarih ve saati söyleyerek randevu alabilirsiniz.

Online Randevu: Üst bölümden 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayarak, Sağlık Bakanlığı Merkezi Hastane Randevu Sistemine yönlendirileceksiniz, buradan sisteme giriş yaparak, İl, İlçe, Hastane, Doktor seçerek online randevu alabilirsiniz.

Harita

Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Prof. Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Bursa’nın Yıldırım ilçesinde A ve B blok olmak üzere iki hastanedir. A blok hastaneye : Ertuğrulgazi Mah. Ülkü Sok. No: 4 adresinden gidebilir, B Blok hastaneye Siteler Mah. Selçukbey Cad. No: 129 adresinden gidebilirsiniz. Hastaneyi 0224 368 34 50 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Hastaneden telefonla randevu almak için ise 0224 368 34 55 numarayı arayarak telefonla randevunuzu alabilirsiniz. Hastaneden online randevu almak ve tahlil sonuçlarınıza bakmak için, yukarıdaki Online Randevu ve Tahlil Sonuçları bölümünde bulunan bağlantıya tıklayarak, internetten randevu alabilir ve tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesini harita üzerinde görmek için, Haritada Göster bağlantısına tıklayarak harita üzerinde detaylı şekilde görebilirsiniz. Haritayı sol üst köşedeki – + butonlara tıklayarak yaklaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Dilerseniz haritanın sağ üst köşesindeki Harita, Uydu, Karma gibi bağlantılarada tıklayarak, haritanın şeklini değiştirebilir, hastaneyi daha net görebilirsiniz.

Sağlıklı Günler Dileriz.


Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi; A Blok : Ertuğrulgazi Mah. Ülkü Sok. No: 4
B Blok : Siteler Mah. Selçukbey Cad. No: 129 Yıldırım / Bursa hizmet vermektedir. 0224 368 34 50 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.