Trabzon Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Trabzon Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Trabzon Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Trabzon Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Hastaneye MHRS Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız. Eğer daha önceden sisteme üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir.
4- İl, Hastane, Klinik, Klinik Yeri ve Doktorunuzu seçiniz ve Randevu Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz



Açıklamalar

Trabzon Diş Hastanesi; Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Randevu alma, online randevu, telefonla randevu, hastane hakkında bilgiler, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, yorumlar, hastane haritası

Trabzon Diş Hastanesi 1 Başhekim, 2 Başhekim Yardımcısı, 1 Müdür, 3 Müdür Yardımcısı, 54 Diş hekimi, Başhemşire ve Başhemşire Yardımcısı, 16 Hemşire, 24 Diş Protez Teknisyeni, 7 Röntgen Teknisyeni, İdari Personel ve diğer Teknik Personel günde ortalama 600 – 800 hastaya Ağız Diş Sağlığı konusunda sağlık hizmeti sunmaktayız.


Trabzon Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi; İnönü Mahallesi, Maraş Caddesi Merkez / Trabzon hizmet vermektedir. 0462 230 09 60 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.