Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Taksim Devlet Hastanesinden online randevu veya telefonla randevu alabilirsiniz.

Telefonla Randevu: 0212 252 02 00 numaralı telefonu arayarak hastanenedeki telefonla randevu hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Online Randevu: 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıkladıktan sonra hastanenin online randevu servisine yönlendirileceksiniz. Buradan TC Kimlik Numaranızı ve sizden istenilen bilgileri girerek randevu alabilirsiniz.

Harita

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul’un Beyoğlu ilçesindedir. Hastanenin diğer bir ismi Taksim Devlet Hastanesi olarak bilinmektedir. Sitemizde Taksim Devlet Hastanesi; adres, telefon numarası, faks, iletişim bilgileri, hastaneden telefonla randevu alma numarası, online randevu, laboratuvar tahlil sonuçları, harita, yorumlar gibi bilgileri bulabilirsiniz.

Taksim Sıraslviler caddesindeki Taksim Hastanesi’nin eski binaları yıkılarak yeni yapılan hastane binası 1969 yılında hizmete girmiştir.

Taksim ilkyardım hastanesi kuruluşundan bu tarafa şehir içinde merkezi yerleşmesi ve isminin ifade ettiği özel anlam nedeniyle vatandaşın öncelikle hatırladığı ve başvurduğu İstanbul’un en önemli Sağlık kuruluşudur.


Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi; Sıraselviler Caddesi, No: 112 (Taksim) Beyoğlu / İstanbul hizmet vermektedir. 0212 252 43 00 (10 Hat) numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.