Siverek Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Siverek Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Siverek Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Siverek Devlet Hastanesi Randevu Alma

Siverek Devlet Hastanesi randevu almak için 0414 552 12 46 telefon numarasını arayınız. Online Randevu sistemi henüz hazır değildir.Açıklamalar

Siverek Devlet Hastanesi, Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Şanlurfa Yolu Üzeri, 5. Kilometre üzeri adresinde bulunur. Hastaneyi 0414 552 12 46 numaralı telefondan arayabilirsiniz ve yine aynı numarayı 0414 552 12 46 kullanarak telefonla randevu alabilirsiniz. Hastanede henüz online randevu sistemi hazır değildir, çalışmalar sürmektedir. Randevu işlemleri için telefon numarasını kullanınız. Hastanedeki laboratuvar tahlil sonuçlarınıza yukarıdaki Tahlil Sonuçları bağlantısını kullanarak bakabilirsiniz.


Siverek Devlet Hastanesi; Şanlurfa Yolu Üzeri, 5. Km. Siverek / Şanlıurfa hizmet vermektedir. 0414 552 12 46 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.