Silivri Anadolu Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Silivri Anadolu Hastanesi Randevu Alma

Silivri Anadolu Hastanesine online randevu ve telefonla randevu seçenekleriyle randevu alabilirsiniz.

Telefonla Randevu Alma
0212 728 35 50 telefon numarasını arayarak, karşınıza çıkan operatöre bilgilerinizi vererek telefondan randevu alabilirsiniz.

Online Randevu
1- Yukarıdan Hastane için Online Randevu Al bağlantısına tıklayınız.
2- Özel Silivri Anadolu Hastanesi online randevu sayfası açılacaktır.
3- Randevu almak için hastanenin web sitesine üye olmanız gerekmektedir, "Üye olmak istiyorum" yazısına tıklayıp, karşınıza çıkan üyelik formunu doldurarak üye olduktan sonra, hastaneye online randevu alabilirsiniz.

Harita

Silivri Anadolu Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Silivri Anadolu Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Özel Silivri Anadolu Hastanesi; adresi, telefon numarası, online randevu ve telefonla randevu alma, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, hastane hakkındaki görüşler ve yorumlar, hastane adresinin haritası


Silivri Anadolu Hastanesi; Mimar Sinan Mahallesi, Sanayi 55. Sokak, No: 1 Silivri / İstanbul hizmet vermektedir. 0212 728 35 50 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

4 Yanıt

 1. fatih dedi ki:

  nereden randevu alınıyor(online)

 2. Hüsamettin dedi ki:

  randevu nasıl alınır?

 3. abay dedi ki:

  hastaneye randövü almadan gelebilirsiniz diya yazmış admin ama biz gittiğimizde emine hanımın yardımcısı direk bizi kovdu randövisiz alamayız diye

 4. admin dedi ki:

  Hastane için randevu bilgileri düzenlenmiştir. Hastaneye online randevu bağlantısı ve nasıl randevu alınacağı hakkında bilgiler eklenmiştir. Sağlıklı günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.