Seydişehir Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Seydişehir Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Seydişehir Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Seydişehir Devlet Hastanesi Randevu Alma

Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.Açıklamalar

Seydişehir Devlet Hastanesi; adres, telefon numarası, randevu, tahlil sonuçları, iletişim bilgileri, randevu sistemleri, hastane hakkında bilgiler ve yorumlar

Hastanemiz, Seydişehir ilçesi olarak 63.798 nüfusa sağlık hizmeti vermektedir.

Yapılan çalışmalar sonucunda; 05.06.2006 tarihinden itibaren, Genel Cerrahi Servisimiz, Dâhiliye Servisimiz, Göğüs Hastalıkları Servisimiz, Kadın Hastalıkları Servisimiz, Çocuk Hastalıkları Servisimiz, Kulak Burun Boğaz Servisimiz ve Üroloji Servislerimizin Yataklı Tedavi Bölümlerinin A-Blok hizmet binamızda (Ilıca Mevki) konuşlandırılarak hizmet vermesi, Diyaliz Servisinin, Göz Polikliniğinin ve Diş Polikliniğinin, B-Blok (Kızılcalar Mahallesi) hizmet binamızda konuşlandırılarak hizmet vermesi ve birden fazla uzman bulunan branşlarımızın da B-Blok hizmet binamızda gündüzleri poliklinik hizmeti vermesi kararlaştırılmıştır.

Hastanemizin yataklı tedavi bölümlerinin A-Blokta olmasından dolayı, B-Blok hizmet binamızda poliklinik hizmeti verilmekte olup, yataklı tedavi yapılmamaktadır. Hasta ve Hasta yakınının psikolojik durumlarını göz önüne alıp öncelikle herkesi dinleyip imkânımız ölçüsünde çözüme kavuşturmaya çalışmaktayız.


Seydişehir Devlet Hastanesi; Konya Seydişehir Devlet Hastanesi Seydişehir / Konya hizmet vermektedir. 0332 582 39 30 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.