Şehitkamil Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Şehitkamil Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Şehitkamil Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Şehitkamil Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Şehitkamil Devlet Hastanesi adres, telefon numarası, randevu alma, online randevu, telefonla randevu, tahlil sonuçları, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar

Şehitkamil Devlet Hastanesi; Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde, Pirsultan Mahallesi, Çetin Emeç Caddesi adresinde, 16.01.2008 tarihinde hizmete açılmıştır. 0342 324 67 67 numaralı telefondan hastaneyi arayabilirsiniz. İnterneti kullanarak şehitkamil devlet hastanesine online randevu alabilir, laboratuvar tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Yan taraftaki “Haritada Göster” bağlantısına tıklayarak hastanenin haritasını görebilirsiniz. Haritayı kaydırarak veya yakınlaştırarak daha net olarak hastanenin nerede bulunduğunu öğrenebilirsiniz.


Şehitkamil Devlet Hastanesi; Pirsultan Mahallesi, Çetin Emeç Caddesi Şehitkamil / Gaziantep hizmet vermektedir. 0342 324 67 67 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

2 Yanıt

  1. Hikmet dedi ki:

    Hastaneye sösümüz yok ama internet üzerinden önline randeve sistemin düzenleme yapılması gerekiyor. Bu gibi sorunlarda or adan kalkarsa super olacak.

  2. randevu alırken polikinik ve doktor seçebilmem gerekmektedir.malesef randevi aldım ama polikinik ve doktor seçemedim.saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.