Seferihisar Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Seferihisar Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Seferihisar Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Seferihisar Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.Açıklamalar

Seferihisar Devlet Hastanesi adres, telefon numarası, faks, iletişim bilgileri, harita, randevu, laboratuvar tahlil sonuçları, hastane hakkında bilgiler ve yorumlar

Seferihisar Devlet Hastanesi, İzmir’in Seferihisar ilçesinde Turabiye Mahallesi, Yeşillik Caddesi adresinde devlet hastanesi olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0232 743 48 06 – 0232 743 20 12 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz. Hastaneden tahlil sonuçlarınızı öğrenmek için, yukarıdaki ‘Hastane Laboratuvar Sonuçlarını Al‘ bağlantısına tıklayınız ve açılan sayfadan gerekli bilgileri doldurarak tahlil sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Hastaneyi harita üzerinde görmek için ‘Haritada Göster’ ‘e tıklayarak hastanenin haritasını açabilir, harita üzerindeki – ve + yı kullanarak uzaklaştırabilir ve yakınlaştırabilirsiniz.


Seferihisar Devlet Hastanesi; Turabiye Mah. Yeşillik Cad. Seferihisar / İzmir hizmet vermektedir. 0232 743 48 06 - 0232 743 20 12 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.