Sarkışla Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Sarkışla Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Sarkışla Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Sarkışla Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Sarkışla Devlet Hastanesi, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, randevu alma, online randevu, laboratuvar tahlil sonuçları, hastane hakkında bilgiler, yorumlar

İlçemiz Şarkışla merkez olarak 30.000 köyleriyle beraber 50.000 nüfusa sahiptir.Nüfus potansiyeline baktığımızda mevcut hastanemizin çok yetersiz olduğu görülmüştür.Bu durumda gelen hastalarımıza yeterli,kaliteli bir hizmet verilememektedir.Hastalarımıza daha iyi ve kaliteli hizmet vermek için yeni bir hastanenin yapılması için idaremizce sağlık bakanlığına başvurulmuştur.Bakanlık yaptırmış olduğu fizibilite çalışmalarından sonra yeni bir hastanenin yapılmasını kararlaştırmıştır.Yeni hastanemizin ilk öncüsü de ilçemizin duyarlı insanları olmuştur .Bu amaçla hastane için dernek kurulup ilçemiz halkından para toplanmıştır Yeni hastanemizin arsası için belediyeye başvurulmuş ,ilçemiz belediye başkanı Sayın H.Ömer Coşar bu hayırlı hizmet için 25 dönüm arsa tahsil etmiştir.Sağlık bakanlığımızdan da aldığımız destekle hastanemizin inşaatına 10.05.2005 yılında temel atılarak başlanmıştır.Günümüzün son sistemine göre yapılan hastanemiz 2 yıl gibi kısa bir sürede tamamlanarak 18.02.2008 tarihinde tüm halkımızın hizmetine açılmıştır.


Sarkışla Devlet Hastanesi; Yıldırım Mahallesi Sarkışla / Sivas hizmet vermektedir. 0346 512 14 77 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

1 Yanıt

  1. bahriye dedi ki:

    hastana çok iyi bir şekilde kullanılıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.