Samsun Gazi Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Samsun Gazi Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Samsun Gazi Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Samsun Gazi Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.Açıklamalar

Samsun Gazi Devlet Hastanesi, adresi, harita, telefon numarası, faks, iletişim bilgileri, online randevu, laboratuvar tahlil sonuçları, hastane hakkında bilgiler, yorumlar

Gazi Devlet Hastanesi, 2005 yılına kadar Sosyal Sigortalar Kurumu Samsun Bölge Hastanesi olarak sadece sigortalılara hizmet verirken, sağlık sisteminin tek çatı altında toplanmasıyla ilgili yapılan yasal düzenlemelerle T.C Sağlık Bakanlığı bünyesine geçerek Samsun Gazi Devlet Hastanesi adı altında günlük ortalama 3000–3500 poliklinik hastasına hizmet vermeye devam etmektedir.

19 Şubat 2005 tarihli T.C Sağlık Bakanlığı’nın hastanelerin gelişmesi ve hizmet sunumu arttırması noktasında verdiği yetkilerle birçok yeni birim hastane bünyesine katılmıştır. MR, Tomografi, Kemik Dansitometri, Mamografi, Görüntüleme Merkezi, Halkla İlişkiler ve Yönlendirme, Otomasyon Sistemi ve yapımı devam eden diğer birimlerle misyonunu her geçen gün güçlendirmektedir. Hastanemizde Koroner ve Cerrahi Yoğun Bakım Üniteleri olmakla birlikte, 2008 yılsonuna kadar bitirilmesi hedeflenen Dâhiliye ve Nöroloji Yoğun Bakım Üniteleri oluşturulmaktadır.

Hastane web sitesinde bakım çalışması bitmiştir, online randevu ve laboratuvar tahlil sonuçları linkleri sitemize eklenmiştir.


Samsun Gazi Devlet Hastanesi; Yenidoğan Mahallesi, Aziziye Caddesi, No: 86 Merkez / Samsun hizmet vermektedir. 0362 311 30 30 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

2 Yanıt

  1. Recai yeğen dedi ki:

    Biran evvel anlaşsanızda rahat randevu alsak

  2. yakup dedi ki:

    ben nöröloji bölümüne randövü alacam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.