Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye MHRS Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız. Eğer daha önceden sisteme üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir.
4- İl, Hastane, Klinik, Klinik Yeri ve Doktorunuzu seçiniz ve Randevu Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz

Harita

Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi; online randevu ve telefonla randevu alma, telefon numarası, laboratuvar tahlil sonuçlarını online öğrenme, hastane hakkında bilgiler, adres, iletişim bilgileri, yorumlar, hastane haritası

Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi Gogus hastalıkları hastanesi ile aynı komplekste yer almakta olup 2 nolu dolmuş hattı ve Samsun Büyükşehir Belediyesi halk otobüsleri ( 4 – 15 – 19 – 24 – 25 ) güzargahı üzerindedir.


Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi; Reşadiye Mahallesi, Civan Sokak, (Dr. Mehmet AYDIN Sağlık Kompleksi) İlkadım / Samsun hizmet vermektedir. 0362 440 00 37 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.