Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye MHRS Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi; adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, randevu telefonu, laboratuvar tahlil sonuçları, hastane hakkında bilgiler, yorumlar

Hastanemiz Sağlık Bakanlığının çıkardığı Merkezi Hastane Randevu Sistemine ‘ne geçiş yapmıştır. Bu sistemden dolayı online randevu kaldırılmıştır, internetten online randevu alınamamaktadır.

Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi 20.08.2005 tarihinde hizmete başlamıştır. Hastane toplam 11 Bloktan oluşan kompleks bir binadır. Hasta odaları 56 tek ve 298 çift kişilik banyolu lavabolu toplam 354 oda, 9 adet ameliyathane salonu, 9 adet ameliyat masası, KVC Yoğun Bakım, Dahili Yoğun Bakımımız mevcuttur. Hastanemizde açık kalp ameliyatı yapılmakta ve anjiografi ünitemiz bulunmaktadır. Hastanemiz 2008 Aralık ayından itibaren Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.


Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi; İslampaşa Mahallesi, Şehitler Caddesi, No: 74 Merkez / Rize hizmet vermektedir. 0464 213 04 91 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.