Paşabahçe Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Paşabahçe Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye MHRS Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Paşabahçe Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Paşabahçe Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Paşabahçe Devlet Hastanesi‘nin ismi 26 Nisan 2011 tarihinden itibaren, Sağlık Bakanlığı tarafından Beykoz Devlet Hastanesi olarak değiştirilmiştir.

Paşabahçe Devlet Hastanesi, İstanbul ‘un Beykoz ilçesinde Saip Molla Caddesi, Kısayol Sokak, No: 1 adresinde Sağlık Bakanlığına bağlı Devlet Hastanesi olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0216 322 22 10 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Hastaneden telefonla randevu almak için; 0216 413 09 09 numarasını arayınız. Hastanenin online randevu alma ve online laboratuvar sonuçları sayfaları bulunmaktadır. Yukarıdaki ‘Hastane için Online Randevu Al’ ve ‘Hastane Laboratuvar Sonuçlarını Al’ bağlantılarını kullanarak bu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Haritada Göster ‘i kullanarak hastanenin adresini detaylı olarak harita üzerinde görebilirsiniz. – ve + yı kullanarak adresi yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Harita, Uydu, Karma yazılarına tıklayarakta haritanın görünümünü değiştirebilirsiniz.


Paşabahçe Devlet Hastanesi; Saip Molla Caddesi, Kısayol Sokak, No: 1 Beykoz / İstanbul hizmet vermektedir. 0216 322 22 10 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.