Özel Marmaris Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Özel Marmaris Hastanesi Randevu Alma

Özel Marmaris Hastanesine Online Randevu ve telefonla randevu alabilirsiniz.

1- Yukarıdan Hastane için Online Randevu Al bağlantısına tıklayınız.
2- Özel Marmaris Hastanesi online randevu sayfası açılacaktır.
3- Randevu almak için Özel Marmaris Hastanesi sitesine üye olmanız istenmektedir, üye olarak sizden istenilen bilgileri doldurarak, hastaneye randevu alabilirsiniz.

Hastaneye "Telefonla Randevu" almak için 0252 413 60 00 numarasını arayınız, karşınıza çıkan hastane yetkilisine randevu almak istediğiniz tarih, saat söyleyerek randevunuzu alabilirsiniz.

Harita

Özel Marmaris Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Özel Marmaris Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Özel Marmaris Hastanesi; adresi, telefon numarası, randevu alma, online randevu ve telefonla randevu, iletişim bilgileri, tahlil sonuçlarını öğrenme, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, hastane haritası

Özel Marmaris Hastanesi deneyimli sağlık kadrosuyla bölgesinde tercih edilen bir marka olmayı hedeflemektedir. Acil servis, poliklinik, ameliyathane, doğumhane, yataklı hasta servisi, yoğun bakım ünitesi, laboratuar ve radyoloji birimleriyle hem hastalıkların tanısında hem tedavisinde hasta ve hasta yakınlarına bilgilendirici hizmet vermek için yola çıkan genç kadromuz hastalıkların önlenmesi ve erken tanısı için eğitim çalışmalarıyla önemli bir görevi de üstlenmiştir.


Özel Marmaris Hastanesi; Çıldır Mahallesi, İnönü Caddesi, No: 30 Marmaris / Muğla hizmet vermektedir. 0252 413 60 00 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

1 Yanıt

  1. Gulruh dedi ki:

    güler yüzlü daha iyi hizmet verebilirler.hastaneye gelen hastaya iyi davranabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.