Özel Koru Sincan Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Özel Koru Sincan Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Özel Koru Sincan Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Özel Koru Sincan Hastanesi Randevu Alma

Özel Koru Sincan Hastanesine; telefonla randevu ve online randevu alabilirsiniz.

Telefonla Randevu almak için; 0312 269 62 62 numarasını arayarak hastaneye telefondan randevunuzu alabilirsiniz.
Online randevu almak için; yukarıdan Hastane için Online Randevu Al bağlantısına tıkladıktan sonra açılan randevu ekranı sayfasına TC Kimlik Numaranız ile giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.Açıklamalar

Özel Koru Sincan Hastanesi; adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastaneye online randevu ve telefonla randevu alma, laboratuvar tahlil sonuçlarını öğrenme ve hastane hakkındaki diğer bilgiler

2011 yılında Balgat’ta faaliyetine başlayan Koru Hastanesi 2012 yılı Nisan ayında Sincan İlçemizde, Özel Koru Sincan Hastanesi adıyla ikinci hastanesini hizmete açtı.

Özel Koru Sincan Hastanemiz 5 katlı binasında, toplam 81 hasta yatağıyla hizmet sunuyor. Hastanemizde 42 hasta yatağı, 18’i yenidoğan yoğun bakım olmak üzere 39 yoğun bakım yatağı ve 3 acil gözlem yatağı bulunuyor ve toplam 34 uzman hekim çalışıyor.


Özel Koru Sincan Hastanesi; Akşemsettin Mah. Huzur Sok. No: 1 Sincan / Ankara hizmet vermektedir. 0312 269 62 62 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.