Özel Koru Balgat Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Özel Koru Balgat Hastanesi Randevu Alma

Özel Koru Balgat Hastanesine; telefonla randevu ve online randevu alabilirsiniz.

Telefonla Randevu almak için; 0312 287 97 97 numarasını arayarak hastaneye telefondan randevunuzu alabilirsiniz.
Online randevu almak için; yukarıdan Hastane için Online Randevu Al bağlantısına tıkladıktan sonra açılan randevu ekranı sayfasına TC Kimlik Numaranız ile giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.

Harita

Özel Koru Balgat Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Özel Koru Balgat Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

2011 yılı Ocak ayında Ankara’nın Balgat semtinde 30 akademisyen hekimin öncülüğünde açılan Özel Koru Balgat Hastanesi yüksek standartlarda sağlık hizmeti sunmayı hedefliyor. Özel Koru Balgat Hastanesi tüm branşlarda uzman kadrosu, modern teknolojiyi kullanan teknik altyapısıyla Ankara’nın yanı sıra çevre illerden ve yurtdışından hastaların da tercih ettiği bir sağlık kuruluşu olma özelliğini koruyor.

Hastanemiz; Kulak Burun Boğaz , Nöroloji, Üroloji, Estetik Cerrahi, Dermatoloji, Genel Cerrahi , Ortpopedi – Travmatoloji , Fizik Tedavi , Beyin Cerrahisi, Göz , Pediatri , Genel Dahiliye , Endokrin, Kardioloji , Beslenme Diyetetik , Ağız ve Diş Sağlığı alanlarında da hizmetlerini sürdürmektedir.


Özel Koru Balgat Hastanesi; Oğuzlar Mah. 1377 Sok. No: 21 Balgat / Ankara hizmet vermektedir. 0312 287 97 97 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.