Özel Bodrum Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Özel Bodrum Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Özel Bodrum Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Özel Bodrum Hastanesi Randevu Alma

Özel Bodrum Hastanesine Online Randevu ve telefonla randevu alabilirsiniz.

1- Yukarıdan Hastane için Online Randevu Al bağlantısına tıklayınız.
2- Özel Bodrum Hastanesi online randevu sayfası açılacaktır.
3- Randevu almak için Özel Bodrum Hastanesi sitesine üye olmanız istenmektedir, üye olarak sizden istenilen bilgileri doldurarak, hastaneye randevu alabilirsiniz.

Hastaneye "Telefonla Randevu" almak için 0252 313 65 66 numarasını arayınız, karşınıza çıkan hastane yetkilisine randevu almak istediğiniz tarih, saat söyleyerek randevunuzu alabilirsiniz.Açıklamalar

Özel Bodrum Hastanesi; adresi, telefon numarası, randevu alma, online randevu ve telefonla randevu, iletişim bilgileri, tahlil sonuçlarını öğrenme, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, hastane haritası


Özel Bodrum Hastanesi; Türkkuyusu Mahallesi, Marsmabedi Caddesi, No: 33/35 Bodrum / Muğla hizmet vermektedir. 0252 313 65 66 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

1 Yanıt

  1. Nimet Adalalı dedi ki:

    Hastalığımım teşhis ve tedavisinde ,gösterdiği yakın ilgi ve olumlu yaklaşımları için Sayın Dr. Yusuf Babayiğit’e teşekkürlerimin iletilmesini rica ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.