Osmancık Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Osmancık Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Osmancık Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Osmancık Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Osmancık Devlet Hastanesi; adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, telefonla randevu alma bilgiler, laboratuvar tahlil sonuçları, hastane hakkında bilgiler, yorumlar

Osmancık Devlet Hastanesi, Çorum’un Osmancık ilçesinde Gemici Mahallesi, Sultan Hamit Caddesi, No: 33 / 2 adresinde Sağlık Bakanlığına bağlı devlet hastanesi olarak sağlık hizmeti vermektedir. Hastaneyi 0364 611 40 33 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Osmancık Devlet Hastanesinden randevu almak için 182 numaralı telefonu aramalısınız. Randevu hakkında daha detaylı bilgi için alt tarafta randevu bölümüne göz atınız. 4 Nisan 2011 tarihinden itibaren hastaneden online randevu alma sistemi kalkmış ve Sağlık Bakanlığının çıkarmış olduğu 182 merkezi randevu sistemi devreye girmiştir. Hastaneden online laboratuvar tahlil sonuçlarınızı yukarıdaki bağlantıyı kullanarak öğrenebilirsiniz.

Osmancık Devlet Hastanesinde; Genel Cerrahi Servisi, Üroloji Servisi, KBB Servisi, Nöroloji Sevisi, Göz Servisi, Dahiliye Servisi, Çocuk Servisi, Ortopedi Servisi ve Doğum Servisi branşları ile hizmet verilmektedir.


Osmancık Devlet Hastanesi; Gemici Mahallesi, Sultan Hamit Caddesi, No: 33 / 2 Osmancık / Çorum hizmet vermektedir. 0364 611 40 33 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.