Orhaneli Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Orhaneli Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneden Online Randevu ve Telefonla Randevu seçeneklerinden randevu alabilirsiniz.

Telefonla Randevu: 182 telefon numarasını arayarak, karşınızdaki canlı operatöre TC Kimlik numaranızı, randevu istediğiniz hastane, doktor, tarih ve saati söyleyerek randevu alabilirsiniz.

Online Randevu: Üst bölümden 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayarak, Sağlık Bakanlığı Merkezi Hastane Randevu Sistemine yönlendirileceksiniz, buradan sisteme giriş yaparak, İl, İlçe, Hastane, Doktor seçerek online randevu alabilirsiniz.

Harita

Orhaneli Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Orhaneli Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Bursa Orhaneli Devlet Hastanesi, adres, harita, telefon numarası, iletişim bilgileri, online randevu, laboratuvar tahlil sonuçları, hastane hakkında bilgiler ve yorumlar

Orhaneli Devlet Hastanesi, Bursanın Orhaneli ilçesinde İsmet Paşa Mahallesi, Hastane Caddesi adresinde bulunmaktadır. Hastaneyi 0224 817 10 33 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Online Randevu ve Tahlil sonuçları bağlantısını kullanarak, internetten hastaneye randevu alabilir ve hastaneye gitmeye gerek kalmadan tahlil sonuçlarınızı görebilirsiniz.


Orhaneli Devlet Hastanesi; İsmet Paşa Mahallesi, Hastane Caddesi Orhaneli / Bursa hizmet vermektedir. 0224 817 10 33 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.