Ordu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Ordu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Hastaneye MHRS Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız. Eğer daha önceden sisteme üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir.
4- İl, Hastane, Klinik, Klinik Yeri ve Doktorunuzu seçiniz ve Randevu Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz

Harita

Ordu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Ordu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Ordu Diş Hastanesi, Ordu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi; online randevu ve telefonla randevu alma, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, hastane haritası, yorumlar

Ordu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi; Ordu Merkezde 20 ünit kapasiteli ve 10 yataklı Diş Hastanesi açılması uygun görülmüş, 04.01.1996 tarihinde Diş Hastanesi olarak hizmete açılmıştır.
Hastanemiz, Sağlık Bakanlığı’nın 14.05.1999 tarih ve 3610 sayılı yazılı emirleri ile 20 ünit kapasiteli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi unvanını almıştır. Daha sonra Bakanlığımızın Olurları ile 30 ünit kapasitesine çıkartılmıştır. Merkezimiz 120 sağlık personeli, 25 şirket personeli olmak üzere toplam 145 personelle halkımıza hizmet vermektedir.


Ordu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi; İbni Sina Caddesi, Subaşı Mahallesi Merkez / Ordu hizmet vermektedir. 0452 225 34 43 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.