Oltu Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Oltu Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Oltu Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Oltu Devlet Hastanesi Randevu Alma

Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.Açıklamalar

Oltu Devlet Hastanesi; adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, telefonla randevu numarası, online randevu alma, laboratuvar tahlil sonuçları, hastane hakkında bilgiler, yorumlar

Sağlık Bakanlığının, “Sağlıkta Dönüşüm” projesi ile başlattığı süreçte ilçemize, 100 yataklı yeni bir hastane binası planlanmıştır. Oltu Devlet Hastanemiz 23 Temmuz 2008 tarihinde, Yasin Haşimoğlu Mahallesi, Narman Caddesi No:8’de, 15435 m² alan üzerinde açılmıştır. Bölgenmizin iklim ve coğrafi yapısı nedeniyle, çevre ilçelerin talebini de karşılamak durumunda kalan hastanemizin yaklaşık 100.000 nüfusa hizmet sunmaktadır.


Oltu Devlet Hastanesi; Yasin Haşimoğlu Mahallesi, Narman Caddesi, No : 8 Oltu / Erzurum hizmet vermektedir. 0442 816 15 54 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.