Dr. Doğan Baran Kadın Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Dr. Doğan Baran Kadın Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye MHRS Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Dr. Doğan Baran Kadın Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Dr. Doğan Baran Kadın Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Niğde Doğum Hastanesi; adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, randevu telefonu, laboratuvar sonuçları, harita, hastane hakkında bilgiler, yorumlar ve diğer bilgiler

Niğde Doğum Hastanesi’nin asıl ismi Dr. Doğan Baran Çocuk Hastalıkları Hastanesi’dir.

Niğde’nin Özbelde Mevkiinde, yaklaşık 20.000 m2 arsa üzerinde Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak iki ayrı binadan oluşmaktadır. 1998 yılında Kadın Doğum binasında başlayan yolculuk, 2005 yılında çocuk hastanesininde hizmete başlamasıyla daha geniş bir hastane olarak devam etmektedir. Hastanemiz tüm bölgeye hitap edebilecek kapasite ve kaliteye sahiptir. Yılda 130.000 poliklinik, 14.000 yatan hasta, 60.000 acil hastaya hizmet verilmektedir. Tüm laboratuvar, ultrason, renkli doppler, röntgen cihazları, ve diğer cihazlarımız uluslararası kalitede olup, hastalarımıza en doğru teşhis konularak; en uygun tedavinin uygulanmasında yardımcı olunmaktadır. İlimizde doğumların %90’ı hastanemizde gerçekleşmektedir. Modern ameliyathanemizde Kadın Doğum ve Çocuk Cerrahi ile ilgili tüm ameliyatlar başarı ile yapılmaktadır.


Dr. Doğan Baran Kadın Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi; Fertek Yolu Üzeri Merkez / Niğde hizmet vermektedir. 0388 221 10 60-61-64 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.