Nenehatun Kadın Doğum Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Nenehatun Kadın Doğum Hastanesi Randevu Alma

Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Nenehatun Kadın Doğum Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Nenehatun Kadın Doğum Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Nenehatun Kadın Doğum Hastanesi, online randevu alma, telefonla randevu numarası, laboratuvar tahlil sonuçları, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, hastane adresinin harita üzerindeki yeri ve yorumlar

Nenehatun Kadın Doğum Hastanesi 06.05.2002 tarihinde Nihat Kitapçı Göğüs Hastalıkları hastanesinin B Bloğunda faaliyetine başlamıştır.

2002 yılında 75 yatakla faaliyete başlayan hastanemize 2006 yılında ek bina yapılmıştır. 2006 yılının sonunda yeni bir servis olan YENİ DOĞAN SERVİSİ açılmıştır. Bu servis 20 kuvöz, 15 bebek kotu olmak üzere toplam 35 yatak kapasitelidir. Ayrıca kadın hastalıkları ve doğum servisimizin yatak kapasitesi 75 den 115 e çıkarılmıştır. 2007 yılının başında toplam olarak hastane yatak kapasitemiz 150 ye ulaşmıştır. Bu 150 yatağın 115’i Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisine 35’i ise Yeni Doğan Servisine aittir


Nenehatun Kadın Doğum Hastanesi; Yukarı Köşk Mahallesi, Çad Yolu Üzeri Palandöken / Erzurum hizmet vermektedir. 0442 317 22 95 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.