Mudanya Şaziye Rüştü Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Mudanya Şaziye Rüştü Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneden 182 telefonla randevu ve MHRS online randevu alabilirsiniz.

Telefon Randevu: 182 Merkezi Hastane Randevu Sistemini arayarak, canlı operatöre TC Kimlik numaranızı, randevu istediğiniz hastane, doktor, saat bilgilerini vererek randevu alabilirsiniz.

Online Randevu: Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayarak randevu sistemine giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra İl, İlçe, Hastanenizi seçerek randevunuzu alabilirsiniz.

Harita

Mudanya Şaziye Rüştü Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Mudanya Şaziye Rüştü Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Bursa Mudanya Devlet Hastanesi diğer bir adıyla; Mudanya Şaziye Rüştü Devlet Hastanesi adresi, harita, telefon numarası, faks, online randevu, tahlil sonuçları, internetten randevu alma, telefonla randevu, hastane hakkında bilgiler ve yorumlar

Hastanemiz 1937 yılında hayırsever işadamı Hayri İpar tarafından annesi Şaziye Rüştü Hanım adına Sağlık Yurdu olarak kurulmuştur. Hizmetini sağlık yurdu olarak yürüten kuruluş daha sonra 15 yataklı Sağlık Merkezi haline gelmiştir.

1984 yılında ise 25 yataklı Devlet Hastanesi’ne dönüştürülmüştür. Hastane idarecilerinin ve vatandaşlarının özverili çalışmalar ve kurulan dernek aracılığıyla 1990 yılında ek bina yapılmış ve teşrif edilmiştir. 1991 yılında da hastanemiz 50 yataklı Devlet Hastanesi statüsüne kavuşmuş ve kadrolarını nispeten tamamlamıştır.


Mudanya Şaziye Rüştü Devlet Hastanesi; Halitpaşa Cad. (Mudanya) Mudanya / Bursa hizmet vermektedir. 0224 544 10 91 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

1 Yanıt

  1. venera keskin dedi ki:

    hastanemiz çok güzel çok temiz.mudanya şaziye rüştü hastanesi ,çok memunuz ama burda çok ilgisiz ve muanesini iyi şekilde yapmayan doktor var. ben şikayete bulundum amma hala çalışmakta ,bir başka hekim alacaz dediler ama yok ,baş hekime soruyorum nezaman alınacak ,lütfen yazdıklarımı okursanız beni hatırlarsınız,birzat arap deyerlendirecem demiştiniz iyi akşamlar teşekür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.