Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye MHRS Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız. Eğer daha önceden sisteme üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir.
4- İl, Hastane, Klinik, Klinik Yeri ve Doktorunuzu seçiniz ve Randevu Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsinizAçıklamalar

Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi; online randevu ve telefonla randevu alma, adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri, laboratuvar tahlil sonuçlarını öğrenme, hastane hakkında bilgiler, hastane hakkındaki görüşler ve yorumlar, hastane adresinin harita üzerindeki yeri

Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fevziçakmak Mah., Mimarsinan Cad., No: 41 Pendik / İstanbul adresinde Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0216 657 06 06 telefon numarasından arayabilir, 182 MHRS telefonunu arayarakta randevu alabilirsiniz. Hastaneye internetten online randevu almak için yukarıdaki “Online Randevu” bağlantısını kullanınız.

Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi hastanesinin diğer bir ismi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’dir.


Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi; Fevziçakmak Mahallesi, Mimarsinan Caddesi, No: 41 Pendik / İstanbul hizmet vermektedir. 0216 657 06 06 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.