Ladik Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Ladik Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Ladik Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Ladik Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye MHRS Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız. Eğer daha önceden sisteme üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir.
4- İl, Hastane, Klinik, Klinik Yeri ve Doktorunuzu seçiniz ve Randevu Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsinizAçıklamalar

Ladik Devlet Hastanesi; online randevu ve telefonla randevu alma, adresi, telefon numarası, iletişim ve hastane hakkında diğer bilgiler, laboratuvar tahlil sonuçlarını öğrenme, hastane hakkındaki görüşler ve yorumlar, hastane adresini harita üzerinde görebilirsiniz.

Ladik Devlet Hastanesinde 2 uzman Tabip (Dahiliye,Kadın Hastalıkları ve Doğum), 6 Pratisyen Tabip, 3 Diş Tabip, 6 Ebe, 17 Hemşire, 3 Laboratuvar Teknisyeni, 4 Röntgen Teknisyeni, 3 Anestezi Teknisyeni, 7 Acil Tıp Teknisyeni, 6 Tıbbi Sekreter ve 1 Sağlık Memuru olmak üzere 58 Sağlık Personeli; 1 Hastane Müdürü, 1 Ayniyat Saymanı, 3 V.H.K.İ, 4 Şoför ve 6 Hizmetli olmak üzere 15 Genel İdari Hizmetler Personeli görev yapmaktadır.


Ladik Devlet Hastanesi; Akpınar Mahallesi, Samsun Caddesi Ladik / Samsun hizmet vermektedir. 0362 771 43 13 - 0362 771 41 44 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.