Korkuteli Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Korkuteli Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Korkuteli Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Korkuteli Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye MHRS Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız. Eğer daha önceden sisteme üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir.
4- İl, Hastane, Klinik, Klinik Yeri ve Doktorunuzu seçiniz ve Randevu Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsinizAçıklamalar

Korkuteli Devlet Hastanesi; online randevu ve telefonla randevu alma, adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, laboratuvar tahlil sonuçlarını online öğrenme, hastanenin harita üzerindeki yeri, hastane hakkındaki görüş ve yorumlar

Önceleri Sağlık Merkezi iken 1983 yılında yataklı tedavi hizmetlerine başlamıştır. İlçe nüfusu 19.000 kişi olmasına rağmen Antalyanın yaylası olmasından dolayı yaz mevsiminde ilçe nüfusu 50.000-55.000’e çıkmaktadır.

Hastanemiz İlçemizin Merkezinde Olup Fiziki Durumu İtibariyle 4 Bloktan Oluşmaktatır. Bu bloklarda Tüm Yataklı Tedavi Kurumu Hizmetleri Verilmektedir. Bu Bloklar A-B-C-D Blokları İsmini Almakta ve Size Daha İyi Hizmet Verebilmek İçin Birimler Ayrı Bloklarda Bulunmaktadır. Hastanemiz 9051 m’ Arsa Alanı ve 3447 m’ (45.36m2/yatak başı) Kapalı Alandan Oluşmaktadır.


Korkuteli Devlet Hastanesi; Aşağı Pazar Mah. Hastane Cad. No: 71 Korkuteli / Antalya hizmet vermektedir. 0242 643 60 52 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.