Körfez Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Körfez Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Körfez Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Körfez Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.Açıklamalar

Kocaeli Körfez Devlet Hastanesi; adresi, telefon numarası, online randevu alma, laboratuvar tahlil sonuçları, harita, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, iletişim bilgileri

İnternet online randevu sistemi hafta içi hergün saat 10:00’da hizmete açılmaktadır ve bir sonraki iş gününe randevu vermektedir.

Körfez Devlet Hastanesi Mart 2003 tarihinden itibaren poliklinik hizmeti vermeye başlamış olup 27.01.2004 tarihinde açılışı yapılarak yataklı tedavi hizmeti vermeye başlamıştır.Ek binamızın inşaatı tamamlanarak Haziran 2006’da 2.250 m2 kapalı alana sahip yeni binamıza hastanemiz Acil Servisi tüm poliklinikleri, idari katı, arşiv, poliklinik ve Acil Laboratuar, Röntgen Servisi taşınmıştır.Bu sayede tek poliklinik ile küçük bir müşahade odası olan Acil Servis 2 Poliklinik odasına sahip, birbirlerinden bölmelerle ayrılmış, 6 yataklı geniş ve modern bir acile servise kavuşmuştur.
Hastanemiz 16 uzman doktor ile 13 uzman poliklinik odası,), acil polikliniği 2 , diyetisyen 1 olmak üzere toplam 16 poliklinik oda sayısı ile hizmet vermektedir.
Hastanemiz, Dahiliye, Çocuk Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Kulak-Burun-Boğaz, Anestezi, Göğüs Hastalıkları, Göz, Fizik tedavi, Ağrı Polikliniği, Nöroloji , Ortopedi, Acil bölümleriyle ve diyetisyenimiz ile her yıl artan sayıda hastaya hizmet vermektedir.
Hastanemiz ameliyathanesi 27.01.2004 tarihinde 1 ameliyat salonu ve 1 ameliyat masası ile hizmete başlamış olup, eski ameliyathanenin restorasyonu yapılarak; 3 genel, 1 lokal olacak şekilde 4 salona çıkarılmış, ayrıca lokal ameliyatlar içinde bir septik oda düzenlenmiştir.
Ameliyathanenin daha önce bir salonunda olan hepafilitreler diğer bütün salonlara da kurulmuştur.
Hizmete toplam 25 kadro yatak sayısıyla başlamış olan hastanemiz, 65 kadro yatak sayısı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Endoskopi-Gastroskopi-Kolonoskopi ile birlikte 4 yataklı müşahade odası mevcuttur.
Ek binamızda 12 Adet tek kişilik banyo ve tuvaletli odaların tefrişi Körfez Ticaret Odasının katkıları ile tamamlanmış ve hizmete açılmıştır.
Ekim 2007 tarihinden itibaren Poligrafik uyku tetkiki yapılmaya başlanmıştır.
Odiometri odası düzenlenerek, Odiometri-Timpanometri tetkikleri yapılmaktadır.
Poliklinik kapı üzerlerindeki monitör ve bekleme salonlarına konulan plazma ekran ve LCD ekranlar ile hastaların bilgilendirilmesi sağlanmaktadır.
Hastanemizde hastaların ve çalışan personelin güvenliği, güvenlik personeli ve güvenlik kameraları ile sağlanmaktadır.
Hastanemiz hekim seçme logosunu Ekim 2006 ‘da almış ve hekim seçme uygulamasına başlamıştır.
Hastanemize,tıbbi yardım talebi ile başvuran hastalarımızın, alacakları bütün hizmet süreci içerisinde haklarının korunması adına “Hasta Hakları İletişim Birimi” 2 Ekim 2006 ‘dan itibaren hizmet vermektedir.
Hastanemiz 2007’de “Bebek Dostu Hastane” unvanını, 21 Nisan 2008’de ISO 9000:2001 Kalite Belgesi’ni almıştır.


Körfez Devlet Hastanesi; Yavuz Sultan Selim Mahallesi, Mevlana Bulvarı, No: 29 Körfez / Kocaeli hizmet vermektedir. 0262 526 66 66 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.