Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Hastaneye MHRS Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız. Eğer daha önceden sisteme üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir.
4- İl, Hastane, Klinik, Klinik Yeri ve Doktorunuzu seçiniz ve Randevu Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz

Harita

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hastanesi randevu alma, online randevu, telefonla randevu, adres, telefon numarası, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, harita

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kırklareli Diş Hastanesi, Kırklareli ADSM gibi isimlerlede bilinmektedir.

1997 Yılında Kırklareli Devlet Hastanesine bağlı olarak çalışmalarına başlayan Diş Tedavi ve Protez Merkezi 25.04.2008′ de müstakil bir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak yeni binasında hizmetine başlamıştır. Merkezimiz giriş kat, bodrum kat ve asma kat olmak üzere 3 katta hizmet vermektedir.

Merkezimizde 14 Diş Hekimi, 1 Baş Hekim, 1Baş hekim Yardımcısı,1 Müdür, 6 Hemşire, 1 Baş Hemşire, 9 Diş Teknisyeni, 1 bilgi-işlem personeli, 14 Otomasyon Elemanı, 3 Memur, 2 Hizmetli, 6 Klinik Yardımcısı,6 Temizlik şirket elamanı ,4 güvenlik ile hizmet vermektedir.


Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Karakaş Mahallesi, Hasanpaşa Caddesi, Ayhan Çetinkaş Apartmanı, No: 10 Merkez / Kırklareli hizmet vermektedir. 0288 212 82 59 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.