Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında genel bilgiler, randevu alma, online randevu, telefonla randevu alma, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında yorumlar sitemizde yeralmaktadır.

Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kırıkkale’nin Merkezinde Kurtuluş Mahallesi, Ahılı Caddesi, No: 1 adresinde bulunmaktadır. Hastaneyi 0318 225 18 18 numaralı telefondan arayabilirsiniz, 0318 225 14 89 numaralı telefonada faks gönderebilirsiniz. Hastaneden telefonla randevu almak için 182 (Sağlık Bakanlığı Merkezi Hastane Randevu Sistemi) telefon numarasını arayınız ve kolayca randevunuzu alınız.

Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini harita üzerinde detaylı görmek için, Haritada Göster bağlantısına tıklayarak harita üzerinde görebilirsiniz. Haritayı sol üst köşedeki – + butonlara tıklayarak yaklaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Dilerseniz haritanın sağ üst köşesindeki Harita, Uydu, Karma gibi bağlantılarada tıklayarak, haritanın şeklini değiştirebilir, hastaneyi daha net görebilirsiniz.


Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Kurtuluş Mahallesi, Ahılı Caddesi, No: 1 Merkez / Kırıkkale hizmet vermektedir. 0318 225 18 18 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

2 Yanıt

 1. songül özten dedi ki:

  Labratuvar sonuçlarına nasıl bakarım internet ten aradım ama bulamadım.:(

  • admin dedi ki:

   Songül Hanım,

   Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinde laboratuvar sonuçları internet üzerinden görüntülenmemektedir. Hastaneler resmi web sitelerinde yayınlamadığından bizde sitemize ekleyemiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.