Kırcami Diş Tedavi Merkezi Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Kırcami Diş Tedavi Merkezi Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye MHRS Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.


Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız. Eğer daha önceden sisteme üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir.
4- İl: Antalya, Hastane: Antalya Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi olarak seçilmelidir. Klinik: Diş Tedavi seçtikten sonra Klinik yeri olarak Kırcami yazılı seçenekleri seçiniz ve Randevu Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Kırcami Diş Tedavi Merkezi Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Kırcami Diş Tedavi Merkezi Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Kırcami Diş Hastanesi; randevu alma, online randevu ve telefonla randevu, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, hastane haritası

Kırcami Diş Tedavi Merkezi, Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine bağlı hizmet vermektedir.


Kırcami Diş Tedavi Merkezi Hastanesi; Yeşil Bahçe Mahallesi, Avni Tolunay Caddesi, 58/2 Muratpaşa / Antalya hizmet vermektedir. 0242 312 55 55 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

3 Yanıt

  1. ben 13 temmuz 2012 tarihinde sayın Dr.Ebru KUMRU hanımefendiye dişimi çektirdim.hem kendilerinin bir hastaya karşı yaklaşımları hemde diğer görevli arkadaşların yaklaşımı işte benim ANTALYA ma yakışan hizmet budur dedirten cinsten gerçekten.ve ben çok zor olacağını düşündüğüm ve korkarak gittiğim diş çekimimin çok zor olmasına rağmen(ki EBRU hanımın çekim sırasında verdiği müthiş uğraş) ne o anda nede sonrasında hiç bir sıkıntı yaşamadım.o yüzden kocaman TEŞEKKÜR etmek istiyorum böyle bir DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ ne ve sayın DR.EBRU KUMRU hanımefendiye.

  2. Tugba dedi ki:

    Merhabalar antalya kırcami ağız ve diş sağlığı merkezinden 2kez randevu aldım dr un mazareti sebebiyle iptal oldu . Bizleri mahdur etmemek adına başka dr yönlendirselerdi iyi olurdu .zaten randevu için. 15 gün beklerken böyle 1 ay beklemiş oldum . Haziran ayından beri 1 kanal tedavisi ve dolgu hala yaptıramadım

  3. Erkal Bozer dedi ki:

    Antalya kırcami ağız ve diş sağlığı merkezi Dr.Ebru KUMRU ve ekibi gerçek anlamda profosyonelce işlerini çok iyi yapıyorlar…Dişlerimi yaptırdım ve çok memnun kaldım hepsine ayrı ayrı teşekürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.