Kazan Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Kazan Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Kazan Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Kazan Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye MHRS Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.Açıklamalar

Kazan Hamdi Eriş Devlet Hastanesi; randevu alma, online randevu, telefonla randevu, hastane hakkında bilgiler, adres, telefon numarası, laboratuvar tahlil sonuçları, iletişim bilgileri. Hastane hakkında yorumları okuyabilir, dilerseniz hastane hakkında yorum yazabilirsiniz. Hastanenin adresini harita üzerinde görebilir – ve + yı kullanarak adresi yakınlaştırıp uzaklaştırabilir ve böylece hastanenin yerini rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Kazan Devlet Hastanesi 15 Uzman Doktor, 3 pratisyen doktor, 1 Diş Hekimi, 1 Eczacı, 1 Sosyal Çalışmacı, 1 Diyetisyen, 1 Tıbbi Teknolog, 1 Müdür, 1 Müdür Yardımcısı, 43 Ebe-Hemşire, 6 Sağlık Memuru, 8 Laboratuar Teknisyeni, 7 Rontgen Teknisyeni, 5 ATT, 7 Narkoz Tek. 4 Tıbbi Sekreter, 8 Memur ve 1 Teknisyen, 3 Şoför, 11 Hizmetli ve 57 şirket personeli ile hizmet vermektedir.


Kazan Devlet Hastanesi; Atatürk Mahallesi, Fevzi Çakmak Caddesi, No: 10 Kazan / Ankara hizmet vermektedir. 0312 814 14 14 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.