Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye MHRS Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi; randevu alma, online randevu, telefonla randevu, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar

Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi, İstanbul’un Kartal ilçesinde İstasyon Caddesi, Doğan Sokak, No: 13 adresinde hizmet vermektedir. Hastaneyi 0216 586 33 33 (7 Hat) numaralı telefonlardan arayabilir ve hastane hakkında sormak istediğiniz tüm bilgileri sorabilirsiniz. Hastaneden telefonla randevu almak için 0216 586 20 00 numarasını arayabilirsiniz. Yukarıdaki Hastane için Online Randevu Al ve Hastane Laboratuvar Sonuçlarını Al bağlantılarına tıklayarak hastaneden online randevu alabilir ve online olarak tahlil sonuçlarınızıda öğrenebilirsiniz.

2005 yılına kadar Kartal Devlet Hastanesi ismiyle ile hizmete devam eden hastanemiz, 2005 Haziran’dan itibaren Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi ismini almıştır.

Hastaneyi harita üzerinde detaylı görmek için, Haritada Göster bağlantısına tıklayarak harita üzerinde görebilirsiniz. Haritayı sol üst köşedeki – + butonlara tıklayarak yaklaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Dilerseniz haritanın sağ üst köşesindeki Harita, Uydu, Karma gibi bağlantılarada tıklayarak, haritanın şeklini değiştirebilir, hastaneyi daha net görebilirsiniz.

Sağlıklı Günler Dileriz.


Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi; İstasyon Caddesi, Doğan Sokak, No: 13 Kartal / İstanbul hizmet vermektedir. 0216 586 33 33 (7 Hat) numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

3 Yanıt

  1. nur dedi ki:

    iyi günler bende herkez gibi size tşk ederek başlamak çok isterdim,ama gördüklerim karşısında bu imkansız,21.06.2011 tarihinde ameliyat oldum,aynı gün 2.inci ünite yogun bakıma girdim,ogün herşey harikaydı gündüz, taki vardiya degişinceye kadar,benden hariç orda 4 kişi yatıyordu onların durumları benden daha kötüydü,saat 5 de gelen nöbetci hemşireler,o yaşlı insanlara bagırdıklarına,kendin yapabilirsin dediklerine,en kötüsüde yerleri temizleyen ahmet diye bir delikanlıya,yaşlı kadınların altlarını temizletdiklerini utanıp ağladıklarına şahit oldum,bu çok utanç verici bir olaydı,gece hemşire hanım diye seslenirken,onlar balkonda kahve falı baktırıyolardı,şimdi ilgililere sesleniyorum prosödür bumu,lütfen bu insanlara kulak verin.TŞK

  2. cahit göze dedi ki:

    gercekten guzel bır ortam var hastanede hastayı karsılama guzel

  3. cahit göze dedi ki:

    hastayı karsılama guzel doktorlar daha ıyı ılgılenıyor bırde hastane dızaynı guzel basarılarınızın devamını dılar herkese acıl şifalar olmanızı dıler ıyı calısmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.