Karasu Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Karasu Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Karasu Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Karasu Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.Açıklamalar

Karasu Devlet Hastanesi randevu alma, online randevu, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, laboratuvar tahlil sonuçları, hastane hakkında bilgiler, hastane hakkında yorumlar, hastane haritası

Hastanemiz 1968 yılında Toplam 1000 metre kare alanda 15 yataklı sağlık merkezi olarak 2 katlı binasında İlçemiz halkına hizmet vermeye başlamıştır. 1988 yılında ise 25 yatak kapasitesine çıkarılmış ve Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 1998 yılında 5 katlı Ek binanın hizmete girmesi ile 55 yataklı Devlet Hastanesi statüsüne kavuşmuştur. 2001 yılında Diyaliz ünitemiz 5 cihazla açılmış ve halen 11 adet cihaz ile Karasu ve Kocaali’den 39 hastaya taşımalı (Servis Aracı) olarak hizmet vermekteyiz.

Birbiri ile bağlantılı 3 binada halkımıza 17 uzman hekim ve toplam 102 personelle hizmet vermekteyiz.Hastanemizde yıllık olarak ortalama ayaktan 180.000, yatan 4.000 hasta muayene ve tedavisi ile 2.500 ameliyat yapılmaktadır.

Hastanemizde; İç Hastalıkları (2 Uzman), Genel Cerrahi Hastalıkları (1 Uzman), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları (1 Uzman), Göğüs Hastalıkları (1 Uzman), Kadın Hastalıkları ve Doğum (1 Uzman), Enfeksiyon Hastalıkları (1 Uzman), Ortopedi Travmatoloji (1 Uzman), Üroloji (Bevliye) (1 Uzman), Enfeksiyon Hastalıkları (1 Uzman), KBB (1 Uzman), Radyoloji (2 Uzman), Biyokimya (1 Uzman), Cildiye (1 Uzman) hizmet vermektedir.


Karasu Devlet Hastanesi; Aziziye Mahallesi, Şehit Atıf Ödül Caddesi Karasu / Sakarya hizmet vermektedir. 0264 718 11 43 (4 Hat) numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.