Karapınar Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Karapınar Devlet Hastanesi Randevu Alma

Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Karapınar Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Karapınar Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Konya Karapınar Devlet Hastanesi randevu alma, online randevu, telefonla randevu numarası, laboratuvar tahlil sonuçları, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar

Karapınar devlet hastanesi 1963–1964 yıllarında Devlet ve Vatandaşın iş birliği sayesinde sağlık ocağı olarak yaptırılmıştır. 1986 yılında 25 yataklı Devlet Hastanesine dönüştürülmüştür. Daha sonra 1989 yılında ek bina tamamlanarak hastanemizin yatak kapasitesi 50 ye çıkarılmıştır. İl Merkezine 100 km uzaklıkta olup İç Anadolu’yu Akdeniz’e ve Anadolu’ya bağlayan en kısa mesafeli ve işlek uluslar arası yol güzergâhı üzerindedir. 2010 yılı yatırım alınan ek 50 yatak hastane inşasının tamamlanması ile Karapınar Devlet Hastanesi 100 Yataklı Devlet Hastanesi statüsüne kavuşacaktır.


Karapınar Devlet Hastanesi; İpekçi Mah. İnönü Cad. Karapınar / Konya hizmet vermektedir. 0332 755 25 04 - 0332 755 11 32 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.