Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Karaman Diş Hastanesi randevu, telefonla randevu numarası, online randevu alma, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar

Karaman Diş Hastanesi, Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarakta biliniyor.

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hastanesi olarak 17 Ocak 2007 tarihinde Sağlık Bakanlığımızın onayı ve Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü ile İl Sağlık Müdürlüğünün ortak çalışması sonucu 20 Üniteli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yapılmasına karar verilerek, proje yaz döneminde bitirilip, ihale aşamasının tamamlanmasından sonra 2007 yılı Kasım ayı döneminde binanın tadilatına başlanmış olup, 2008 Mayıs ayında tamamlanmıştır.
Daha sonrasında Hastanemiz için Bakanlıktan gerekli para aktarımı yapıldıktan sonra gerekli olan sarfmalzemesi, teknik cihazlar ve ünitlerin alımı yapıldıktan sonra 20 EKİM 2008 tarihinde Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır.


Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Mansurdede Mahallesi, 143. Sokak, No: 3/1 Merkez / Karaman hizmet vermektedir. 0338 212 56 28 - 0338 214 13 28 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.