Karacabey Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

Karacabey Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Karacabey Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Karacabey Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneden 182 telefonla randevu ve MHRS online randevu alabilirsiniz.

Telefon Randevu: 182 Merkezi Hastane Randevu Sistemini arayarak, canlı operatöre TC Kimlik numaranızı, randevu istediğiniz hastane, doktor, saat bilgilerini vererek randevu alabilirsiniz.

Online Randevu: Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayarak randevu sistemine giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra İl, İlçe, Hastanenizi seçerek randevunuzu alabilirsiniz.Açıklamalar

Karacabey Devlet Hastanesi, Bursanın Karacabey ilçesinde Tavşanlı Mahallesi, 56 Sokak, No: 4 adresinde bulunmaktadır. Hastaneyi 0224 676 10 92 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Hastaneden telefonla randevu almak için; 0224 676 75 76 numarasını kullanınız. Hastaneden online randevu almak için, yukarıdaki Online Randevu bölümünde bulunan ‘Hastane için Online Randevu Al‘ bağlantısına tıklayarak açılan sayfadan randevu alabilirsiniz.

Karacabey Devlet Hastanesi A ve B blok olmak üzere bloktur.

Haritada Göster bağlantısına tıklayarak harita üzerinde görebilirsiniz. Haritayı sol üst köşedeki + butonlara tıklayarak yaklaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Dilerseniz haritanın sağ üst köşesindeki Harita, Uydu, Karma gibi bağlantılarada tıklayarak, haritanın şeklini değiştirebilir, hastaneyi daha net görebilirsiniz.

Sağlıklı Günler.


Karacabey Devlet Hastanesi; Tavşanlı Mahallesi, 56 Sokak, No: 4 Karacabey / Bursa hizmet vermektedir. 0224 676 10 92 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

4 Yanıt

 1. fatih dedi ki:

  internetten randevu alırken saaat kaçta olduğuda
  belirtilsin

 2. tuğba dedi ki:

  neden interneten randevu alamıyoruz site açılmıyo

 3. ünal dedi ki:

  online randevu sitesi acılmıyor ?

 4. Recep dedi ki:

  Sistem açılmıyor hiç bir uygulamayı pürüzsüz kullanamadım :(( sanırım hiç te nasip olmayacak 182 hatta yeterince meşgul zaten :((daha pratik yöntemler bekliyorum kolay gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.