Kahta Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Kahta Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye MHRS Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız. Eğer daha önceden sisteme üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir.
4- İl, Hastane, Klinik, Klinik Yeri ve Doktorunuzu seçiniz ve Randevu Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz

Harita

Kahta Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Kahta Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Adıyaman, Kahta Devlet Hastanesi adres, telefon numarası, randevu alma, internetten randevu alma, harita, iletişim bilgileri ve hastane hakkında yorumlar


Kahta Devlet Hastanesi; Yavuz Selim Mahallesi Kahta / Adıyaman hizmet vermektedir. 0416 725 50 62 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

2 Yanıt

  1. Sayın yetkili, 2004 yılında Gaziantep’te psikolojik rahatsızlığında ( depresyon )kendisinin ilaçlarından şifa bulan eşim aynı rahatsızlığa bir daha yakalandı.Bahsettiğim doktor Sayın Aysun kalenderoğludur.Kendisine minnet ve şükranlarımı sunuyorum.Burada 4-5 doktora gittik tam fayda sağlayamadık.Eşim Şenel Özçiçek’i gerekirse ilçenize getirip muayene ettirmek istiyorum.Acaba Gaziantep’e geliyor mu yoksa orada mı kalıyor ? Nasıl ulaşabilirim ? Yardımcı olursanız sevinirim.

  2. mehmet dedi ki:

    iyi ve güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.