İznik Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

İznik Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, İznik Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


İznik Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneden Online Randevu ve Telefonla Randevu seçeneklerinden randevu alabilirsiniz.

Telefonla Randevu: 182 telefon numarasını arayarak, karşınızdaki canlı operatöre TC Kimlik numaranızı, randevu istediğiniz hastane, doktor, tarih ve saati söyleyerek randevu alabilirsiniz.

Online Randevu: Üst bölümden 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayarak, Sağlık Bakanlığı Merkezi Hastane Randevu Sistemine yönlendirileceksiniz, buradan sisteme giriş yaparak, İl, İlçe, Hastane, Doktor seçerek online randevu alabilirsiniz.Açıklamalar

Bursa İznik Devlet Hastanesi; adres, harita, telefon numarası, faks, iletişim bilgileri, tahlil sonuçları, hastane hakkında bilgiler ve yorumlar

İznik Devlet Hastanesi, Bursa’nın İznik ilçesinde; 28 Kasım 1998 tarihinde açılmıştır. Hastanemizin toplam alanı 14470 m², bina oturum alanı 2500 m² ve toplam kapalı alanı 9837 m² olup hastane binası 2 bloktan oluşmaktadır.


İznik Devlet Hastanesi; Selçuk Mahallesi, Üvecik Mevkii İznik / Bursa hizmet vermektedir. 0224 757 75 80 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.