İzmit Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Harita

İzmit Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, İzmit Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


İzmit Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.Açıklamalar

İzmit Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi randevu alma, telefonla randevu, online randevu, tahlil sonuçları, telefon numarası, adres, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, hastane haritası

Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları dalında 200 yatak kapasiteyle bölge halkına hizmet veren hastanemiz 06/07/2007 yılında faaliyete geçmiştir.

Kendi alanında branşlaşmış Kocaeli ilinde tek olan Hastanemiz 70.000 m2’lik arazi üzerine kurulmuştur. Hastanemiz binası kaya zemin üzerine oturtulmuş betonarme yapıda akıllı bina tabir edilen en son yeniliklerle donatılı olarak deprem riskine karşı üstün korunmaya sahip 8.800 m2 oturma alanında herhangi bir güçlendirme ihtiyacı bulunmayan mimari bir yapıya sahiptir. Toplamda 30.000 m2 kapalı alana sahip 13 bloktan oluşan tek binada 32 poliklinik odası, 8 hasta servisi, 24 saat hizmet veren acil servisi, 6 adet ameliyathane salonu ve yenidoğan yoğun bakım ünitesi ile vatandaşlarımıza kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Hastanemizde ana dallar olan Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları branşlarının yanı sıra Çocuk Cerrahisi, Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi, Çocuk Nörolojisi yan dallarında da sağlık hizmeti verilmektedir.


İzmit Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi; Karadenizliler Mahallesi, Elmatepe Caddesi, No: 57 İzmit / Kocaeli hizmet vermektedir. 0262 319 50 80 (10 Hat) numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.