İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi adres, telefon numarası, randevu alma, online randevu, telefonla randevu alma, tahlil sonuçları, hastane hakkında bilgiler, randevu nasıl alınır anlatımı, hastane haritası ve yorumları sitemizde bulabilirsiniz.

İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İzmir’in Konak ilçesinde Basın Sitesi, Gazeteci Hasan Tahsin Caddesi adresinde sağlık hizmeti vermektedir. Hastaneyi 0232 243 43 43 – 0232 244 44 44 numaralı telefonları kullanarak arayabilir, hastaneyle iletişime geçebilirsiniz. Hastaneden online randevu almak ve tahlil sonuçlarınıza bakmak için, yukarıdaki Online Randevu ve Tahlil Sonuçları bölümünde bulunan bağlantıya tıklayarak, internetten randevu alabilir ve tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesini harita üzerinde detaylı görmek için, Haritada Göster bağlantısına tıklayarak harita üzerinde görebilirsiniz. Haritayı sol üst köşedeki – + butonlara tıklayarak yaklaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Dilerseniz haritanın sağ üst köşesindeki Harita, Uydu, Karma gibi bağlantılarada tıklayarak, haritanın şeklini değiştirebilir, hastaneyi daha net görebilirsiniz.


İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi; Basın Sitesi, Gazeteci Hasan Tahsin Caddesi Konak / İzmir hizmet vermektedir. 0232 243 43 43 - 0232 244 44 44 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.