İstanbul Osmaniye Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

İstanbul Osmaniye Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye MHRS Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.


Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız. Eğer daha önceden sisteme üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir.
4- İl: İstanbul, Hastane: İstanbul- (avrupa)- Fatih- İstanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesi olarak seçilmelidir. Gideceğiniz kliniği seçtikten sonra Klinik yeri olarak Osmaniye seçiniz ve Randevu Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz

Harita

İstanbul Osmaniye Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, İstanbul Osmaniye Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

İstanbul Osmaniye Devlet Hastanesi; randevu alma, online randevu, telefonla randevu, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, hastane haritası

Hastane İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı Osmaniye Semt Polikliniği‘dir. Halk arasında İstanbul Osmaniye Devlet Hastanesi olarakta bilinmektedir. Randevu alırken bilgilerde İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi yazacaktır, Klinik Yeri olarak yanında Osmaniye yazan seçeneği seçiniz.


İstanbul Osmaniye Devlet Hastanesi; Osmaniye Mahallesi, Fabrikalar Caddesi, Cemiyet Sokak, No: 70 Bakırköy / İstanbul hizmet vermektedir. 0212 543 63 75 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.