İskenderun Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

İskenderun Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

İskenderun Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, İskenderun Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

İskenderun Devlet Hastanesi; adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, telefonla randevu alma,online randevu, tahlil sonuçları, hastane hakkında bilgiler ve yorumlar

İskenderun sahil tarafında hizmet vermekte olan B Bloğumuz Fransızlar tarafından yapılan tarihi bir bina olup şuan sit alanı statüsündedir. 1927 yılında Cerrahhane ve Göğüs Hastalıkları Merkezi olarak açılmış, 1950’li yıllarda Devlet Hastanesine dönüştürülmüştür. İskenderun merkezde hizmet vermekte olan A bloğumuz ise 1968 yılında SSK hastanesi olarak açılmış, 1992 yılında kapasitesi arttırılmış, 2005 yılında ise İskenderun Körfez Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2006 yılında her iki hastane İskenderun Devlet Hastanesi adı altında birleştirilmiştir.


İskenderun Devlet Hastanesi; Dumlupınar Mahallesi, 264 Sokak İskenderun / Hatay hizmet vermektedir. 0326 615 37 50 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

3 Yanıt

 1. suna arkan dedi ki:

  hastane randevüsü

 2. admin dedi ki:

  Merhaba Suna,

  Hastaneden randevu almak için yukarıdan Online Randevu bölümünün yanındaki bağlantıya tıklayarak açılan Sağlık Bakanlığı Merkezi Hastane Randevu Sistemine giriş yaparak Hatay İskenderun Devlet Hastanesine randevu alabilirsiniz.

 3. Abdurrahman KARA dedi ki:

  DEĞERLİ YÖNETİCİ;

  Ben Konya Emniyet Müdürlüğünde görevli bir vatandaşım. Bir yakınım İskenderun SSK Hastanesi Dahiliye bölümünde sağlık problemlerinden ötürü bir haftadır yatmaktadır. kıymetli doktorlarımız bir hafta daha yatması gerektiğini söylüyorlar. Bu bölüme bakan hemşirelerin bir kısmı tansiyon ölçerken, kan alırken veya her hangi bir nedenle çağırıldıklarında kendi görevleri değilmiş gibi davranarak hastalara kırıcı bir şekilde tavır yapıyorlarmış.. Ki bizim hastamız ikili ilişkileri sürekli müspet, kişilere değer veren bir yapıya sahiptir. Hemşirelerimizin bir kez bu konuda uyarılması durumunda düzelme olacağı kanaatindeyim. Şimdiden teşekkür ederim. hoşçakalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.