İnegöl Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

İnegöl Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneden Online Randevu ve Telefonla Randevu seçeneklerinden randevu alabilirsiniz.

Telefonla Randevu: 182 telefon numarasını arayarak, karşınızdaki canlı operatöre TC Kimlik numaranızı, randevu istediğiniz hastane, doktor, tarih ve saati söyleyerek randevu alabilirsiniz.

Online Randevu: Üst bölümden 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayarak, Sağlık Bakanlığı Merkezi Hastane Randevu Sistemine yönlendirileceksiniz, buradan sisteme giriş yaparak, İl, İlçe, Hastane, Doktor seçerek online randevu alabilirsiniz.

Harita

İnegöl Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, İnegöl Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

İnegöl Devlet Hastanesi, Bursa’nın İnegöl ilçesinde Kemalpaşa Mahallesi, Adnan Menderes Caddesi, Çimen Sokak adresinde bulunmaktadır. Hastaneyi 0224 715 17 15 numaralı telefondan arayabilirsiniz, Telefonla randevu almak için; 0224 712 16 16 numarasını kullanınız. Yukarıdaki Online Randevu ve Tahlil Sonuçları bağlantılarına tıklayarak hastaneden online randevu alabilir ve tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Haritada Göster menüsüne tıklayarakta, hastaneyi harita üzerinde görebilir, haritaya uzaklaştırıp, yakınlaştırabilir, haritayı sağa ve sola sürükleyebilirsiniz.


İnegöl Devlet Hastanesi; Kemalpaşa Mahallesi, Adnan Menderes Caddesi, Çimen Sokak İnegöl / Bursa hizmet vermektedir. 0224 715 17 15 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

2 Yanıt

 1. rıdvan dedi ki:

  hangi akla uydunuzda internet rendevu sistemini kaldırdınız merak ediyorum.vatandaş internet rendevu sisteminden şikayetcimiydi.
  zamanında telefon sisteminden şikayetcı olmuşlardı ne cabuk unuttunuz ikiside olsa fenamı olur.

  • admin dedi ki:

   Rıdvan Bey, Merhabalar.

   İnternet Randevu Sisteminin kalkması tamamen Sağlık Bakanlığı tarafından çıkarılmış birşey. Tüm hastanelerden randevuları sadece 182 telefon numarasıyla aldırmaya çalışıyorlar. Bu konuda şikayetleri Sağlık Bakanlığına iletmeliyiz. Vatandaşlarımız internetten daha kolay randevu almaktadır. Sağlık Bakanlığını birçok kişi ararsa, şikayetlerini dile getirirse belki tüm Türkiye genelinde tamamen sıkıntısız, kapanmıyacak ve sürekli randevu alınabilecek bir online randevu sistemi kurarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.