Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye MHRS Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Harita

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi; adresi, telefon numarası, randevu alma, telefonla randevu, online randevu, laboratuvar tahlil sonuçları, hastane hakkında bilgiler ve yorumlar

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul’un Fatih ilçesinde Millet Caddesi, Aksaray adresinde hizmet vermektedir. Hastaneyi 0212 529 44 00 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Hastaneden telefonla randevu almak için 0212 585 00 00 – 0212 585 10 00 numaralı telefonları arayabilirsiniz. Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinden online randevu almak ve hastaneden tahlil sonuçlarınızı öğrenmek için, yukarıdaki ‘Hastane için Online Randevu Al’ ve ‘Hastane Laboratuvar Sonuçlarını Al’ bağlantılarına tıklayarak, online randevu alabilir ve laboratuvar test tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Hastaneyi harita üzerinde görmek için, Haritada Göster bağlantısına tıklayarak harita üzerinde haritayı görebilir, harita üstündeki – + lara tıklayarak hastaneyi daha uzaktan ve yakından detaylı olarak görebilirsiniz. Dilerseniz Uydu, Karma gibi yazılara tıklayarak haritanın şeklinide değiştirebilirsiniz.

Hastanede hizmet verilen branşlar;

Acil Tıp
Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Deri ve Zührevi Hastalıklar
Enfeksiyon Hastalıkları
Genel Cerrahi
Göz Hastalıkları
İç Hastalıkları
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kulak Burun Boğaz
Nöroloji
Ortopedi ve Travmatoloji
Üroloji


Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi; Millet Caddesi, (Aksaray) Fatih / İstanbul hizmet vermektedir. 0212 529 44 00 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

2 Yanıt

  1. gamze dedi ki:

    hastaneden bugün randevu aldım. ne olacak bilemiyorum. işlh düzgün birşey olur. arkadaşım orda doğum yaptı. iyi dedi. işlh benim doğumumda güzel geçer dualarınızı bekliyorum allah bir hamlede kurtarsın tüm anneleri.

  2. Başta tüm doktor,hemşire ve hastane çalışanlarına teşekkür eder,başarılarının devamını diler,gene tüm hastalarımıza acil şifalar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.