Gemlik Devlet Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Gemlik Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneden 182 telefonla randevu ve MHRS online randevu alabilirsiniz.

Telefon Randevu: 182 Merkezi Hastane Randevu Sistemini arayarak, canlı operatöre TC Kimlik numaranızı, randevu istediğiniz hastane, doktor, saat bilgilerini vererek randevu alabilirsiniz.

Online Randevu: Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayarak randevu sistemine giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra İl, İlçe, Hastanenizi seçerek randevunuzu alabilirsiniz.

Harita

Gemlik Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Gemlik Devlet Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Hastane Hakkında Açıklamalar

Gemlik Devlet Hastanesi, Bursa’nın Gemlik ilçesinde Cumhuriyet Mahallesi, Çevreyolu Üzeri adresinde bulunmaktadır. Hastaneyi 0224 517 34 00 – 01 – 02 – 04 – 09 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz. Hastaneden online randevu almak ve tahlil sonuçlarınıza bakmak için, yukarıdaki Online Randevu ve Tahlil Sonuçları bölümünde bulunan bağlantılara tıklayarak, internetten randevu alabilirsiniz ve tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Gemlik Devlet Hastanesi, Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi ismi altında hizmet vermektedir.

Gemlik Devlet Hastanesisini harita üzerinde detaylı görmek için, Haritada Göster bağlantısına tıklayarak harita üzerinde görebilirsiniz. Haritayı sol üst köşedeki – + butonlara tıklayarak yaklaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Dilerseniz haritanın sağ üst köşesindeki Harita, Uydu, Karma gibi bağlantılarada tıklayarak, haritanın şeklini değiştirebilir, hastaneyi daha net görebilirsiniz.


Gemlik Devlet Hastanesi; Cumhuriyet Mahallesi, Çevreyolu Üzeri Gemlik / Bursa hizmet vermektedir. 0224 517 34 00 - 01 - 02 - 04 - 09 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

3 Yanıt

  1. ben istanbulda yasıyorum buraya tatile geldim fakat pek memnun kalmadım gerek calısanların davranıslarından gerek hızmetten buda son sıtemım neden randevu alamıyoruz on lıne anlamıs degılım

  2. suleyman pakel dedi ki:

    e randevu sistemini niye kapattınız vatandaş için biraz yararlı birşey olmasın vatandaşa eziyet çektirmeye ne meraklı büyüklerimiz var vallahi bravo diyorum

  3. ali dedi ki:

    daha bilgisayar denen cihaz tam anlamıyla oturmadıgından herhalde herkese adilane bir yaklasımda bulunmuslar olabilir de on line randevuda ıyıydı be kardesım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.